Řidič střídač MKD 45.000-53.000 Kč/měs.

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Ústecký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Bydlíte v Teplicích v Mostě nebo Ústí nad Labem?

Chcete pracovat pro vyhledávanou a úspěšnou transportní společnost s 20 ti letými zkušenostmi v MKD?

Hledáte jistoty a vysoký plat?

Pokud ano, tak čtete ten správný inzerát a my hledáme právě Vás.

Pozor – vhodné také pro řidiče důchodového věku na VPP

Náplň práce:
* přeprava v rámci Evropy - německy mluvící země

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
* měsíční příjem dle výkonu 45.000 - 53 000 Kč
* nadstandardní základní plat/lze upravit
* práci na plný pracovní úvazek řidiče MKD / důchodce na VPP
* turnusové nasazení dle dohody.
* pravidelný výplatní termín + diety ihned po příjezdu v €
* další nadstandardní benefity, info. při osobním pohovoru
* sídlo firmy Teplice

Kontaktní údaje:
Michael Kadeřávek 602484770 nebo [email protected]
TLH Transport – Logistika s.r.o.
Novosedlická 2888
41501 Teplice

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

E

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
* bydliště v Teplicích v Mostu nebo Ústí nad Labem
* řidičské oprávnění skupiny E, řidiče bez praxe s ŘP E zaškolíme
* profesní průkaz
* platné školení řidiče z povolání
* platné psychotesty
* karta řidiče do digitálního tachografu
* výhodou praxe se soupravou + tahač + návěs
* alespoň částečná znalost německého jazyka

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3057229  Datum zveřejnění: 12.5.2017