Řidič MKD - 42000 kč/měsíčně

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Brno - město, Brno - venkov, Okres Karlovy Vary, Okres Sokolov
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
18000-42000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

nakládka zboží (převážně plachtové návěsy) v oblasti Vídně přes ČR do Německa.

Zaměstnanecké výhody, benefity

základní mzda 18.000-20.000 Kč/měsíčně v závislosti na praxi
paušální diety 830 euro/měsíčně, v případě víkendu 60 euro za každý odpracovaný víkendový den
pracovní doba převážně po-pá
smlouva přímo do kmenového stavu společnosti
příspěvek 1000 Kč na investiční spoření nebo důchodové připojištění

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Personální agentura.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2) nebo Německý jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B, C, E

Osobnostní předpoklady a dovednosti

ŘP sk. C+E
Částečná znalost NJ, případně AJ (alespoň základy, je možnost komunikovat s dispečerem, který Vám pomůže)
věk min. 21 let
fyzická zdatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3057314  Datum zveřejnění: 17.8.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18000-42000 Kč/měsíc