Kalkulant

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Královéhradecký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte vzdělání ekonomického směru a domluvíte se anglicky nebo německy? Chcete pracovat v úspěšné společnosti s perspektivním zaměřením?

Pokud ano, neváhejte nás kontaktovat.

Pro našeho významného klienta, stabilní výrobní společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici: KALKULANT

Náplň práce:
• Zajišťování výpočtů produktových kalkulací
• Zpracování nabídkových kalkulací pro potřeby prodeje
• Porovnávání prodejních cen a výsledků tržeb
• Analýza ziskovosti výrobků
• Spolupráce se strategickým nákupem, výrobou a vývojovým týmem

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
• Motivující mzdové ohodnocení
• Vzdělávací kurzy, služební telefon
• Zajímavý balíček zaměstnaneckých benefitů (stravenky, příspěvky na pojištění…)
• Pružná pracovní doba
• 5 týdnů dovolené

Nástup: ihned nebo dohodou
Místo výkonu práce: okres Jičín

Neváhejte mne kontaktovat emailem: [email protected] nebo telefonicky: 601 575 353.
Pro více informací a sledování současných nabídek si mne přidejte na síti LinkedIn: https://cz.linkedin.com/in/novotnadenca.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru – vhodné i pro absolventy
• Zkušenosti na obdobné pozici výhodou
• Komunikativní znalost AJ nebo NJ podmínkou
• Znalost práce na PC – MS Office, znalost systému Navision výhodou
• ŘP skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3060692  Datum zveřejnění: 15.5.2017