Pozice kvalitáře na HPP - pouze 3 dny v týdnu!

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Kontrola výroby jak hotových produktů, tak produktů v procesu výroby
* Příprava zakázek (kontrola materiálu a nastavení systému)
* Řešení neshod na svěřené výrobní lince
* Zápis průběhu výroby do auditu
* Testování hotových produktů v testovacích věžích
* Provádění oprav neshodných kusů

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Fixní mzda 16000 Kč/měsíc. + výrobní bonus ve výši 2400 Kč/měs. (za neabsenci, produktivitu)
* Mzdu lze zvýšit na základě předchozích zkušeností
* 25 dnů dovolené
* Pracovní doba 6:30-18:30 (12-ti hod. provoz 3 dny v týdnu)
* Příspěvek na stravování ve výši 55% v závodní jídelně
* Dotované ceny kávy a nápojů
* Bohatě vybavenou kantýnu
* Firemní akce pro zaměstnance
* Klidné a čisté pracoviště
* Přátelskou atmosféru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Klient se zabývá výrobou a kompletací harddisků.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Zkušenost na stejné či obdobné pozici podmínkou (alespoň základní)
* Dobré organizační a komunikační schopnosti
* Pozitivní myšlení, manuální zručnost, pečlivost, schopnost rozhodnout se
* Práce na PC (Internet Explorer, Excel, Word)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3089859  Datum zveřejnění: 2.6.2017