Interní technicky zaměřený obchodník s NJ (Brno)

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Komunikace se zákazníky a obchodními partnery v NJ na denní bázi
Vytváření nabídek pro přímý a nepřímý prodej
Zajišťování technické podpory pro obchodní partnery
Řízení projektů - zajištění realizace zakázky od výroby po dodání
Účast na veletrzích (reprezentace společnosti)
Překlady a tlumočení pro další oddělení dle potřeby

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nadstandardní platové ohodnocení
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Příspěvek na penzijní připojištění Příspěvek na stravování
Podporu profesního a jazykového vzdělávání
Příjemné pracovní prostředí moderního výrobního závodu
Velmi dobrá dostupnost (MHD, vlastní parkoviště)
Nástup možný IHNED nebo dle dohody
Po zapracování smlouvu na dobu neurčitou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ vzdělání v technickém oboru (strojírenství výhodou)
Velmi dobrá znalost NJ slovem i písmem
Znalost AJ je výhodou
Nadprůměrné komunikační a vyjednávací schopnosti
Schopnost řídit projekt
Dobrá znalost práce na PC
Zodpovědnost, flexibilita, odolnost vůči stresu