Logistik - disponent mzda 30 - 40 000kč

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Ústecký kraj, Okres Teplice, Okres Ústí nad Labem

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Zpracovávat požadavky zákazníka a objednávat materiál dle daných dispozic v optimálním množství
* Objednávat dopravu nutnou k zajištění úkolů ve svěřené oblasti (eliminace speciálních transportů, zajištění max. vytíženosti plánovaných transportů)
*Stanovovat a zajišťovat/aktualizovat balící instrukce svěřeného materiálu
* Pravidelný reporting
* Řídit zásoby ve svěřené oblasti v optimálních hladinách dle požadavků zákazníka, skladovacích prostor, layoutu
*Kontrola a zodpovědnost za správnost dat v užívaných systémech (SAP)

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Zajímavou práci ve stabilní mezinárodní společnosti
* Nástupní plat odpovídající zkušenostem a potenciálu
* Možnost profesního růstu formou vzdělávání
* Akcionářský program (=finanční odměna za celkový odpracovaný čas u společnosti, 50% vypláceno každý rok)
* 13. plat dle hospodářských výsledků
* Odměny za zlepšovací návrhy
* Odměny za doporučení zaměstnanců
* Příspěvky na dětské reakce, příspěvky na stravování
* Dovolená 5 kalendářních týdnů
* Firemní akce pro děti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro našeho významného klienta z oblasti strojírenství hledáme vhodného uchazeče na pozici Logstik - Disponent.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ/VŠ všeobecné či odborné, nejlépe obchodního či strojírenského zaměření
* Zkušenost v oblasti nákupu a logistiky
* Znalost strojírenské výroby
* Plynulá angličtina, další světový jazyk výhodou
* Znalost práce na PC (MS Office, SAP)
* Řidičský průkaz sk. B
* Schopnost rozhodovat a řešit problémy
* Schopnost týmové práce, proaktivní přístup

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3130378  Datum zveřejnění: 13.7.2017