Elektrikáři pro novou halu u Klášterce nad Ohří - 8 volných míst

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Klášterec nad Ohří, Okres Chomutov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Údržba výrobních strojů (lisy, lasery apod.) a další činnosti spojené s výrobou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dynamickou a odborně náročnou práci ve třísměnném provozu s možností profesního růstu
- mzda se odvíjí od Vašich zkušeností
- perspektivní zaměstnání v zázemí prosperující mezinárodní společnosti
- široké možnosti vzdělávání a rozvoje
- práci s unikátními high-tech zařízeními a procesy
- řadu zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, možnost stravování v závodní jídelně a stravenky, sportovní a společenské aktivity aj.)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výroba bezpečnostních dílů do aut.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- ukončené SO nebo ÚSO vzdělání elektrotechnického směru
- vyhlášku §50/6
- velmi dobré znalosti elektrotechniky příp. elektroniky
- uživatelskou znalost PC

Výhodou pro Vás je

- zkušenosti ze strojírenské výroby
- znalost AJ nebo NJ
- znalosti robotiky (ABB, KUKA)
- základy programování
- znalost řídících systémů Simatic S5, S7, Tia portál , Sinumeric

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3135782  Datum zveřejnění: 19.7.2017