Vedoucí výroby - Potravinářství

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Trenčianský kraj, Trnavský kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*Koordinace renovací závodu a podílení se na rozjezdu výroby
*Plánování cílů výroby a dohled nad jejich plněním
*Nastavování nových výrobních procesů ve spolupráci s technology
*Dohled nad dodržováním technické kázně a správné používání výrobních technologií
*Podílení se na běžícím projektu kontinuálního zlepšování výroby
*Spolupráce napříč celou výrobou s nákupem, kvalitou, technologii a logistikou
*Analyzování výrobních výsledků a plánů, následné reportování řediteli závodu

Zaměstnanecké výhody, benefity

*Velmi zajímavá pracovní náplň - příležitost podílet se na rekonstrukci celého výrobního závodu
*Podpora vedoucího při implementování vlastních zlepšovacích návrhů a nových nápadů
*Zodpovědnost za výrobu, která má potenciál stát se výkladní skříní potravinářského průmyslu v ČR
*Platové ohodnocení podle zkušeností
*Manažerský balíček firemních benefitů
*Případná pomoc s relokací
*Nastup je možný ihned, na druhou stranu na šikovného kandidáta si společnost počká

Informace o náboru

Hledáte novou pracovní příležitost v potravinářství? Dokážete si vzít celou výrobu na svou zodpovědnost a zvládáte komunikaci v angličtině?

Pak hledám právě Vás pro výrobní společnost, která se chystá renovovat celý závod včetně technologie a strojního vybavení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Potravinářská výrobní společnost sídlící na Jižní Moravě

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*Profesionál s praxí v potravinářství na vedoucí pozici, ideálně s potravinářským vzděláním
*Manažer, který má zkušenosti s rozjezdem výroby, případně jejím transferem
*Člověk, který umí jednat jak s top manažery, tak s operátory ve výrobě a ovládá alespoň trochu angličtinu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3151265  Datum zveřejnění: 4.8.2017