Projektový Controller

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Karlovarský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• analytická podpora managementu napříč společností v rozhodovacích procesech a řízení
• příprava a vývoj reportů (měsíčních, čtvrtletních, ročních), analýz, ad-hoc analýzy
• sledování výkonosti a efektivity společnosti
• podíl na strategickém plánování
• návrhy nápravných opatření pro snížení nákladů a zvyšování efektivity
• podpora stávajících projektů a spolupráce při náběhu nových projektů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zázemí stabilní mezinárodní společnosti
• příspěvky na stravování
• možnost osobnostního i profesního rozvoje
• zázemí ekonomicky zdravého a stabilního zaměstnavatele
• a další výhody

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Hledáte novou výzvu v oblasti ekonomiky a reportingu? Staňte se součástí významné zahraniční logistické společnosti se sídlem na Chebsku a uplatněte své zkušenosti na pozici PROJEKTOVÝ CONTROLLER.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ vzdělání ekonomického zaměření
• zkušenosti z obdobné pozice
• zkušenosti s reportingem, tvorbou analýz
• velmi dobré znalosti MS Office – Excel
• aktivní znalost NJ nebo AJ pro denní komunikaci
• velmi dobré analytické a logické schopnosti
• samostatnost, spolehlivost, aktivní přístup

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3162001  Datum zveřejnění: 16.8.2017