Vedoucí logistiky se znalostí NJ (m/ž)

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Tachov, Plzeňský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned/dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Vedení logistického týmu
• Plánování zdrojů v oblasti logistiky
• Zajištění hladkého průběhu logistických procesů v celém závodě
• Podpora interních a externích auditů
• Optimalizace skladových kapacit a využití lidských zdrojů
• Zajištění zpracování dovozu a vývozu včetně všech úkolů souvisejících se clem
• Provádění inventury a vedení opatření ke zlepšení
• Optimalizace logistických projektů, vedení optimalizačních projektů
• Plánování / vývoj zákaznických obalů
• Podpora a spolupráce při akvizičních projektech

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zajímavé mzdové ohodnocení
• Stabilní zázemí rozrůstající se firmy
• Příspěvek na dopravu, na dovolenou a vánoce, na důchodové připojištění
• Věrnostní bonus
• Stravenky nebo plně hrazené stravné
• Prémie za docházku a doporučení nového zaměstnance
• Příspěvek na zdraví a kulturu
• 25 dnů dovolené
• Pružná pracovní doba
• Nástup přímo pod firmu do kmene

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Ukončené min. středoškolské vzdělání (zaměření na logistiku a dopravu výhodou)
• Několikaletá odborná praxe v logistice
• Znalost dopravního trhu a mezinárodního toku zboží
• Zkušenosti s uplatňováním mezinárodních obchodních doložek a celních postupů
• Vyjednávací schopnosti a asertivita při jednání s úřady, dopravními společnostmi a dalšími obchodními partnery
• Zkušenosti s řízením zaměstnanců
• Znalosti systému SAP
• Velice dobrá znalost německého jazyka - denní používání, znalost anglického jazyka je výhodou
• Samostatnost, komunikativnost, řidičský průkaz sk.B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4776618  Datum zveřejnění: 5.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.