Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Dlouhodobá brigáda (pokladník)

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
165 - 175 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Dlouhodobá brigáda v supermarketech po celé Praze od 165 Kč/hod.

Pokud rád komunikuješ se zákazníky, a nebojíš se postavit za pult nebo pokladnu, mám práci právě pro Tebe!  Pokud se necítíš za pult nebo pokladnu , potom je tady možnost vybalovat čerstvou zeleninu a ovoce . Můžeš si vybrat směnu podle potřeby, jsi ranní ptáče? Máme pro Tebe ranní směnu. Jsi aktivní odpoledne? Odpolední směna bude pro Tebe to pravé.  ⏰⌚⏰

Zaměstnanecké výhody, benefity

Na co se můžeš těšit?

- Hodinová mzdu až 175 CZK
- Příplatky za práci o víkendech a svátcích ⏰⏳⏰
- Nárok na dovolenou dle odpracovaných hodin ️️
- Spolupráce formou DPČ, možnost plánování směn dle potřeby ☝️☝️☝️

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Kdo by jsi měl být?
- Musíš být plnoletý a vlastnit potravinářský průkaz 1️⃣8️⃣
- Mít vstřícné jednání a rád komunikovat se zákazníky
- Jsi ochotný pracovat kdykoliv bude potřeba, ať už v týdnu, přes víkend nebo o svátcích

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4781566  Datum zveřejnění: 11.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 165 Kč/hod.