Servisní technik

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Neratovice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro uznávanou společnost v oblasti měření a regulace, rozvodů a distribuce elektrické energie, ex-dodávek produktů a služeb pro zákazníky v chemickém, petrochemickém, rafinérském, farmaceutickém a biochemickém průmyslu.
Hledáme kvalifikovaného servisního technika, který se připojí k našemu dynamickému týmu.

• Servis aplikací elektro, MaR a slaboproudů v průmyslu.
• Komunikace se zákazníkem.
• Práce s projektovou dokumentací MaR.
• Identifikace závad, řešení technických problému, pravidelná servisní činnost.
• Spolupráce s ostatními členy týmu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Sick days (dny volna) k dovolené navíc.
• Příjemné pracovní prostředí.
• Možnost profesního růstu.
• Vzdělávací odborné kurzy a školení.
• Firemní auto + možnost pro soukromé účely
Místo výkonů práce:
v sídle společnosti Kutné Hoře, ale hlavně u našich klientů v Čechách a na Moravě
Pokud splňujete požadavky a máte zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis!
Víte o někom, kdo by byl na tuto pozici vhodný? Sdílejte a dejte jim vědět :-)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Technické vzdělání, přednostně v oblasti elektrotechniky.
• Vyhláška č. 50 §6
• Schopnost rychle reagovat na technické problémy a přijít s efektivními řešeními.
• Schopnost práce samostatně i v týmu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4793944  Datum zveřejnění: 26.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.