Koordinátor operativního nákupu

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Plzeň - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Významná malovýrobní a dodavatelská strojírenská společnost, zajišťující produkty pro světové klienty z řad známých a zvučných jmen, hledá nového člena týmu v Plzni. Pokud chcete být součástí významné společnosti, která si zakládá na kvalitě, čtěte níže! V případě zájmu nezapomeňte poslat CV!

- zajištění plynulého průběhu nákupních procesů
- komunikace s dodavateli a interními odděleními
- sledování tržních trendů a vyhodnocování nabídek
- optimalizace nákupních strategií a procesů
- příprava reportů a analýz v oblasti nákupu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- HPP na 40 hod./týden

- atraktivní finanční ohodnocení dle zkušeností kandidáta
- kvartální bonusy
- pět dní volna navíc v rámci zdravotního volna
- možnost profesního růstu a vzdělávání
- jazykové kurzy bezplatně v pracovní době
- zaměstnanecké benefity: stravenkový paušál, cafeterie, připojištění apod.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru
- komunikativní znalost AJ
- zkušenosti na obdobné pozici velkou výhodou a obchodní dovednost, bude promítnuto ve mzdě
- dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
- analytické myšlení a proaktivní přístup
- znalost práce na PC (MS Office, případně nákupní systémy)
- časovou flexibilitu a schopnost pracovat v týmu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Tereza Cuchalová
Tel.: +420 603 551 982
E-mail: poslat životopis