Bezpečnostní konstrukční analytik | Novojičínsko

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Nový Jičín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zajímá vás svět vojenské techniky? Hledáte dobrodružství v každém návrhu?Jako konstrukční bezpečnostní analytikv oblasti vojenské techniky budete na přední linii inovací! Připojte se k nám a buďte hrdinou v éře moderní vojenské technologie!

A co bude Vaší denní náplní práce?
• Vývoj bezpečnostních posudků a záznamů pro nové produkty
• Identifikace a revize bezpečnostních rizik stávajících produktů
• Analýza dat pro zajištění spolehlivosti (Reliability) a udržitelnosti (Maintainability) produktů
• Zajištění souladu řešení s platnými legislativními normami (ČSN, ČOS, STANAG, ISO, DIN, atd.)
• Překlad a aktualizace technických dokumentů od mezinárodních dodavatelů
• Správa bezpečnostních upozornění v dokumentaci
• Mezinárodní komunikace a zpracování technických materiálů v češtině a angličtině
• Řízení služebních vozidel do hmotnosti 3,5 tuny

Zaměstnanecké výhody, benefity

A co Vám na oplátku nabídneme my?
• 5 týdnů dovolené
• 7,5 h pracovní doba
• závodní stravování
• příspěvek na dopravu
• příspěvek na penzijní připojištění
• příspěvky při pracovních výročích, jubileu
• program Cafeteria, Volareza
• možnost profesního růstu a dalšího osobního rozvoje
• silné zázemí českého podniku
• závodní preventivní péči, volnočasové aktivity a další

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás potřebujeme?
• VŠ vzdělánív technickém oboru(vhodné i pro absolventy)
• Zkušenost s programem Solid Edge / Adobe Acrobat / CorelDRAW
• Znalost práce v balíčku MS Office (Word, Excel)
• Znalost angličtiny (min. B1)
• Zodpovědnost a samostatnost
• Řidičský průkaz sk. B
Velkou výhodou bude, pokud máte:
• Znalost němčiny
• Zkušenosti s programy Teamcenter / Rapis Author / KeyShot / QAD / TPV2000

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Karolína Pavlišová
Tel.: +420 724 439 961
E-mail: poslat životopis
ID: 4801134  Datum zveřejnění: 5.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.