HSE Manager

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Slaný

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naším klientem je silná mezinárodní společnost s rodinným charakterem, která se zabývá výrobou a prodejem sklápěcích nástaveb a návěsů pro nákladní automobily.

• Řízení a zajištění bezpečnosti, ochrany zdraví při práci, požární ochrany, ochrany životního prostředí a obecné bezpečnosti.
• Proaktivní analýza rizik, hodnocení rizik a navrhování adekvátních preventivních opatření.
• Implementace a správa systémů dle standardu ISO 14001.
• Dodržování povinností v souladu s pravidly IPPC.
• Řízení a monitorování chemických látek a směsí v souladu s nařízeními REACH a CLP, řízení odpadů, monitorování uhlíkové stopy a reportování o sociálních a environmentálních aspektech (E(SG)).
• Posouzení bezpečnosti strojů, zařízení a pracovního prostředí.
• Pravidelné interní audity a inspekce.
• Prezentace výsledků řízení společnosti na lokální i mezinárodní úrovni.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Jistota stabilní firmy
• Mzdové ohodnocení odrážející znalosti a zkušenosti kandidáta
• Možnost dalšího vzdělávání a kariérního růstu
• 28 dní dovolené
• Pracovní smlouva na dobu neurčitou
• Benefit Plus Cafeterie - 1500 Kč/měs
• Vánoční odměny
• Příspěvek na dovolenou
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Dotované závodní stravování (doplatek na oběd 15 Kč)
• Propracovaný benefitní systém

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ vzdělání ideálně technické zaměření
• Být osoba způsobilá v oblasti BOZP a PO
• Znalost a zkušenost s odpadovým hospodářstvím
• Anglický jazyk na komunikativní úrovni,
• Být aktivním řidičem sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Marta Nesbitt
Tel.: +420 702 168 010
E-mail: poslat životopis
ID: 4802281  Datum zveřejnění: 8.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.