Referentka výroby/nákupu s NJ - nástup možný ihned!

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Brno
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme kandidáta/kandidátku na pozici Referent/ka výroby/nákupu pro naši brněnskou pobočku. Jste-li zručný/á a  toužíte po nových výzvách, pak hledáme právě vás! Nabízíme také možnost pracovat na 0.5 nebo 0.75 úvazek!

Co vás čeká:
• Nákup surovin pro výrobu a kontrola skladových zásob
• Bezpečnost práce a spolupráce s externí firmou
• Správa míchacích zařízení a další údržba
• Spolupráce na personálních agendách a inzerátech
• Administrativní podpora a komunikace s dalšími odděleními

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Stabilní zázemí nadnárodní společnosti
• Finanční ohodnocení odpovídající kvalitě vaší práce
• Široké spektrum benefitů: stravování, důchodové spoření, zvýhodněný paušál na telefon a firemní akce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ vzdělání
• Schopnost komunikovat v němčině, angličtina výhodou
• Znalost MS Office a SAP
• Spolehlivost a samostatnost
• Flexibilitu a schopnost efektivního časového managementu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Julie Juřicová
Tel.: +420543217660
E-mail: poslat životopis
ID: 4806543  Datum zveřejnění: 12.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.