Operátor výroby s možností ubytování (Hluk)

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Uherské Hradiště, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Mzdové podmínky (brutto)
26 000 - 28 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do závodu, který působí v Hluku od roku 1986 jako tradiční dodavatel automobilových klimatizací, hledáme operátory do výroby. Společnost se zabývá výrobou komponentů klimatizačních a chladicích systémů a řešení pro řízení teploty a energií v automobilech. Jako její zaměstnanec budete obsluhovat stroj, hlídat ho a starat se o plynulý provoz.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• stabilní práce na hlavní pracovní poměr
• práce v čistém prostředí a moderní hale
• možnost ubytování (měsíční poplatek 1500 Kč)
• možnost svozu na každou směnu
• třísměnný nebo nepřetržitý provoz
• příplatek za noční a odpolední směny
• příplatek za víkendy
• motivační měsíční prémie

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pro to, abyste u nás mohli jako Operátor výroby pracovat, nemusíte umět ani znát nic speciálního. Důležitá je především ochota a chuť pracovat, časová flexibilita a manuální zručnost.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Radka Uchytilová
Tel.: +420 720 951 358
E-mail: poslat životopis