Elektrotechnik

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Jičín, Okres Jičín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme šikovné Elektrotechniky.
Nástup – možný ihned.
Pracoviště Hořice.

• Provádění elektrických zkoušek na různých částech automobilů.
• Práce s softwarovými nástroji od National Instruments.
• Analýza naměřených dat a tvorba protokolů.
• Řízení vlastních projektů a spolupráce s týmy při vývoji.
• Po zaškolení práce s širokou škálou přístrojů a nástrojů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zajímavou a rozmanitou práci v stabilní české firmě.
• Možnost kariérního růstu a osobního rozvoje.
• Kombinaci zkušeností z různých technických oborů.
• Podporu vzdělávání a osobního rozvoje.
• Flexibilní pracovní dobu a rovnováhu mezi prací a osobním životem.
• 26 dní dovolené a další benefity.
• Přátelský kolektiv a skvělou kávu!

Navíc nabízíme až 70 000 Kč náborového příspěvku!
Pokud tě tato nabídka zaujala nebo potřebuješ více informací, neváhej se na nás obrátit!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Zájem a ochotu učit se novým věcem.
• Základní znalost elektroniky.
• Schopnost samostatně a pečlivě plnit úkoly.
• Středoškolské/vysokoškolské vzdělání v oboru elektrotechniky.
• Platný ŘP skupiny B a komunikativní angličtinu.
• Znalost práce s laboratorním vybavením výhodou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Petra Stančevová
Tel.: +420 733 641 991
E-mail: poslat životopis
ID: 4809205  Datum zveřejnění: 16.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.