Chief Accountant

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro významnou nadnárodní společnost, která je leaderem v oblasti ICT technologií, hledáme zkušeného/ou účetní/ho na seniorní pozici.

• Profesionální a srozumitelná interpretace účetních politik a postupů.
• Účast na formulaci řešení pro běžné obchodní situace, transakce, smlouvy, dohody a analytické zprávy z hlediska účetních politik dané země nebo regionu.
• Řízení statutárního auditu dceřiných společností včetně dodržování místních účetních standardů a udržování vztahů.
• Analýza měsíčních zpráv, identifikace neobvyklých dat a problémů s finančními zprávami
• Sledování a řešení případných problémů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práce v multikulturním a rozmanitém pracovním prostředí.
• Nadstandartní platové ohodnocení
• Benefity: 25 dní dovolené, 3 nemocenské dny, stravenky, cafeteria, notebook, roční bonus.
• Akce společnosti.
• Práce v mezinárodním týmu s vysoce kvalifikovanými lidmi.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Český jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Bakalářský nebo magisterský titul v oblasti financí
• Minimálně 3 roky zkušeností v účetnictví.
• Znalost místních účetních standardů a IFRS, výhodou je certifikát odborné kvalifikace v účetnictví.
• Znalost práce s programy Microsoft Office.
• Schopnost plynně mluvit a psát anglicky a česky.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Kristýna Spanilá
Tel.: +420601089317
E-mail: poslat životopis
ID: 4814912  Datum zveřejnění: 23.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.