Skladník (m/ž) - pouze ranní směny!

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Nížkovice
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
28 000 - 32 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do Nížkovic hledáme skladníka, který by se připojil k našemu týmu a pracoval od pondělí do pátku v ranních směnách. Nabízíme nejen skvělý kolektiv a rodinnou atmosféru, ale i příspěvek na dopravu a stravu. Ideální kandidát by měl mít zkušenosti v oblasti skladování a měl by být schopen vést skladovou evidenci s precizností a zodpovědností.

• Výdej a příjem materiálu na sklad
• Naskladnění a vyskladnění výrobků
• Manipulace s materiálem
• Balení a příprava zboží k evidenci (vychystávání)
• Vedení skladové evidence a veškeré spojené administrativy
• Sledovat minima a maxima u skladových zásob s průběžným objednáváním

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Pracovní poměr na HPP
• Jednosměnný provoz, Po-Čt 6:30-15:30, Pá 6.00-12.00
• Příspěvek na stravování
• Příspěvek na dopravu
• Pracovní oblečení, obuv
• Při odpracování min. 1.500 hodin za rok, jeden týden dovolené navíc

Nástup možný ihned!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Řízení vysokozdvižného vozíku (možnost obnovení kurzu)
• Zkušenosti s prací ve skladu min. 1 rok

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Julie Juřicová
Tel.: +420543217660
E-mail: poslat životopis