Vedoucí obrobny

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Liberecký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme Dynamického Vedoucího Obrobny!
Jste nadšený leader, který se rád věnuje vedení týmu, optimalizaci procesů a zvyšování výrobní efektivity?
Pokud ano, máme pro vás skvělou příležitost!

Pokud jste připraveni čelit výzvám a stát se klíčovou součástí našeho týmu, neváhejte a přihlaste se!
Hledáme někoho, kdo je připravený přinést nové nápady a energii do naší společnosti.
Těšíme se na vaši odpověď!

• Řízení a koordinace provozu obrobny:Zodpovědnost za každodenní operace a zajištění plynulého chodu a efektivity výrobního procesu.

• Spolupráce s vedením firmy: Aktivní účast na rozhodování a tvorbě strategie na úrovni managementu firmy.
• Zajištění bezpečnosti, kvality a efektivity:Udržování vysokých standardů bezpečnosti a kvality ve výrobě.
• Vedení týmu:Motivace a rozvoj zaměstnanců, podpora týmové spolupráce a dosahování stanovených cílů.
• Monitorování a zlepšování:Průběžné sledování výrobních výsledků a implementace opatření pro jejich zlepšení.
• Anglický jazyk: Pokročilá úroveň pro prezentace a telekonference.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Stabilní pracovní prostředí v moderní firmě:Práce v dynamické a inovativní společnosti, která investuje do svých lidí i technologií.

• Možnost kariérního růstu a osobního rozvoje: Podpora vzdělávání, školení a profesního růstu našich zaměstnanců.
• Motivující finanční ohodnocení:Atraktivní plat odpovídající vašim schopnostem a zkušenostem.
• Široká škála zaměstnaneckých výhod:Stravenky, příspěvky na dopravu, příspěvky na sportovní aktivity a kulturní akce.
• Firemní akce a teambuildingy: Pravidelné společenské akce pro posílení týmového ducha.
• Zdravotní a sociální benefity: Příspěvky na zdravotní pojištění, důchodové spoření a další sociální výhody.
• Možnost ovlivnit chod firmy:Prostor pro vaše nápady a inovace, které mohou výrazně přispět k dalšímu rozvoji společnosti.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ technického směru:Vzdělání v technickém oboru je nutností.
• Zkušenosti ve vedoucích pozicích: Ideálně Vedoucí obrobny, výroby, údržby nebo slévárny.
• Komunikační a vůdčí schopnosti:Schopnost efektivně vést a motivovat tým.
• Analytické a organizační dovednosti:Schopnost analyzovat situace a organizovat činnosti pro dosažení nejlepších výsledků.
• Energická a motivovaná osobnost: Hledáme někoho, kdo přináší do práce energii a nadšení a rád přijímá nové výzvy.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Petra Stančevová
Tel.: +420 733 641 991
E-mail: poslat životopis
ID: 4821032  Datum zveřejnění: 2.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.