Projektant elektro

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Kutná Hora

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro uznávanou společnost v oblasti měření a regulace, rozvodů a distribuce elektrické energie, ex-dodávek produktů a služeb pro zákazníky v chemickém, petrochemickém, rafinérském, farmaceutickém a biochemickém průmyslu hledámeProjektanta elektro.

• Tvorba projektové dokumentace v oblasti elektro, MaR a ŘS (slaboproudy).
• Spolupráce na rozpočtech a kalkulacích projektů.
• Aktivní komunikace s ostatními odděleními.
• Zajišťování koordinace a propojení informací mezi různými částmi projektu.
• Pravidelná aktualizace a sledování stavu projektů.
• Identifikace a řešení případných problémů během realizace projektů.
• Úzká spolupráce s týmem a ostatními odborníky na dosažení optimálních výsledků.
• Dodržování standardů a směrnic v oblasti elektro, MaR a ŘS.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Možnost občasné práce z domova
• Sick days (dny volna) k dovolené navíc
• Příjemné pracovní prostředí a dobrý kolektiv
• Možnost profesního růstu
• Vzdělávací odborné kurzy a školení
• Místo výkonu práce Neratovice, nebo Kutná Hora

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Praxe na stejné nebo obdobné pozici
• Platné osvědčení – osvědčení §6 dle Nařízení vlády 194/2022
• Znalost v oboru MaR a slaboproud
• Zkušenost s programem Eplan - výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Martina Tarabášová
Tel.: +420702238115
E-mail: poslat životopis
ID: 4831944  Datum zveřejnění: 16.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.