Pracovník tepelného zpracování

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Ústí nad Orlicí, Okres Ústí nad Orlicí
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
31 000 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, strojírenskou společnost s třicetiletou tradicí, která patří mezi největší výrobce za tepla válcovaných bezešvých kruhů s vysokým podílem mechanického opracování, hledáme vhodné kandidáty na pozici Pracovníka tepelného zpracování za velmi lukrativních mzdových podmínek.

Vaším úkolem bude obsluha pecí pro tepelné zpracování, měření kruhů s využitím robotického měřícího systému a zručná manipulace s kruhy pomocí VZV s nosností až 16 tun. Práce začíná naložením kruhů z oddělení kovárny, jejich rozmisťováním v halách,  automatickým měřením a plánovanou přípravou do pece. Po ohřátí a výdrži na předepsanou teplotu následuje kalení v kádi s vodou, další ohřev a finální měření.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Pravidelná revize mzdy (po zaškolení a poté jednou ročně)
• 25 dní dovolené
• Příspěvek na dopravu ve výši 50%
• Příplatky za práci o víkendu +10% nad rámec zákoníku práce
• Příplatky za práci přesčas a v noci +5% nad rámec zákoníku práce
• Dotujeme stravování v závodní jídelně ve výši 50%
• Odměna za práci na odd. tepelného tváření až 1000,-/měs.
• Služba „Employee Life Assistant“
• Zvýhodněné ceny na lázeňský pobyt pro pojištěnce ČPZP
• Slevové poukazy u našich partnerských e-shopů
• Sleva 50% z ceny produktů výrobce GEOMAG
• Široká možnost vzdělávání a osobního růstu
• Možnost pravidelného praní firemních oděvů
• Odměna za uskutečněný zlepšovací návrh
• Příspěvek na penzijní připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SOU nebo SŠ technického zaměření.
• Zkušenost s řízením VZV bereme jako velkou výhodu.
• Znalost práce na PC
• Samostatnost a chuť se učit nové věci.
• Ochotu pracovat na 12 hod. směny v nepřetržitém provozu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Lenka Linartová
Tel.: +420603534954
E-mail: poslat životopis