Právník

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
po dohodě
Mzdové podmínky (brutto)
60 000 - 70 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zájem pracovat pro prestižní zdravotnické zařízení, které je známé svým inovativním přístupem a vysokým standardem péče?
Hledáme kvalifikovaného a zkušeného právníka se zaměřením na veřejné zakázky pro Fakultní Thomayerovu nemocnici v Praze 4 – Krč. FTN je jedním z předních zdravotnických zařízení v České republice a poskytuje široké spektrum zdravotních služeb na nejvyšší úrovni. Disponuje odbornými týmy a špičkovými technologiemi, které umožňují poskytovat pacientům nejlepší možnou péči.

Vaše role bude klíčová pro zajištění souladu veřejných zakázek s legislativními požadavky, což je nezbytné pro hladký chod nemocnice a kvalitní péči o pacienty.
• Příprava a posuzování právních dokumentů souvisejících s veřejnými zakázkami

• Zajištění souladu veřejných zakázek s platnou legislativou
• Právní poradenství a podpora jednotlivým oddělením nemocnice
• Komunikace s externími subjekty a dozorovými orgány
• Řešení právních sporů a problémů týkajících se veřejných zakázek

Zaměstnanecké výhody, benefity

podpora celoživotního vzdělávání:

• nabídka seminářů a kurzů specializačního studia Centra pro vzdělávání FTN v areálu nemocnice (zdarma)
• jazyková výuka v areálu nemocnice
• možnost dalšího studia (specializační studium, VŠ)

zaměstnanecké benefity:

• pro mimopražské možnost ubytování
• vlastní mateřská škola a jesle
• vlastní rekreační zařízení
• 5 týdnů dovolené
• dotované stravování v areálu nemocnice
• příspěvky na dětské tábory, rekreaci, kulturní akce, masáže, atd.
• příspěvek na penzijní připojištění nebo soukromé životní pojištění
• slevy v lékárně, prodejně zdravotnických potřeb a oční optice
• možnost sportovního vyžití přímo v areálu nemocnice (aerobic, volejbal, tenis)

Ve FTN budete mít příležitost pracovat v dynamickém a profesionálním prostředí, kde se klade důraz na neustálé zlepšování a profesní růst. Nabízíme atraktivní pracovní podmínky a balíček benefitů, které podporují nejen vaše profesní, ale i osobní potřeby a zájmy. Připojte se k nám a staňte se součástí týmu, který usiluje o dokonalost ve zdravotní péči.
Přihlaste se zasláním Vašeho profesního životopisu, rádi Vás poznáme osobně.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Vysokoškolské vzdělání v oboru právo
• Praxe minimálně 3 roky
• Znalost legislativy v oblasti veřejných zakázek výhodou
• Schopnost samostatného rozhodování a řešení problémů
• Vynikající komunikační a organizační schopnosti
• Schopnost pracovat pod tlakem a zvládat více úkolů současně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Marta Nesbitt
Tel.: +420 702 168 010
E-mail: poslat životopis