Inženýr elektronik konstruktér

HOKAMI CZ, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Ampérova 464, 1 2 Liberec, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Inženýři elektronici projektanti, konstruktéři (21522)

Pracoviště a kontakty

Firma:HOKAMI CZ, s.r.o., IČ 25024981, http://www.hokami.cz
Pracoviště:Ampérova 464, Liberec XXIII-Doubí, 463 12 Liberec 25

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 30000 do 40000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:HOKAMI CZ, s.r.o. je mezinárodní firma vyrábějící elektroniku.
Místo výkonu práce: Ampérova 464, Liberec - Průmyslová zóna Jih
Hledáme vhodného uchazeče do technického oddělení. Náplní práce bude konstrukce a spolupráce při výrobě testerů desek plošných spojů a spolupráce se zahraničními partnery na konstrukci těchto zařízení. Konzultace se zahraničními při zavádění jejich testerů v našich provozech. Spolupráce při zavádění nových zkušebních zařízení a systémů testování, návrh a realizace zkušebních zařízení, přípravků a pomůcek
organizace a realizace oprav testovacích zařízení.
Nabízíme Vám:
- velmi zajímavé a perspektivní zaměstnání
- stálý kontakt s anglicky mluvícími partnery
- trvalý růst v širokém spektru znalostí a dovedností, závislý jen na Vás
- zázemí dobře vybavené firmy
Očekáváme od Vás:
- VŠ nebo SŠ vzdělání elektrotechnického nebo příbuzného oboru nebo dobré znalosti elektrotechniky
- schopnost pracovat v malém kolektivu
- ochota stále se učit novým věcem
- spolehlivost a důkladnost
- dobrá, komunikativní znalost anglického jazyka
Nástupní plat: 32 000 + bonusy (na dovolenou, Vánoce, za výkon), přímé bonusy od našich partnerů za zvládnuté úkoly
Vaši nabídku zašlete e-mailem
Vaše dotazy zodpoví ing. Josef Suska , 603224480, [email protected]

Poslední změna:2017-01-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 11795820704

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou