Asistent/ka obchodního ředitele

HOKAMI CZ, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Ampérova 464, 463 12 Liberec, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-09
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sekretáři (41200)

Pracoviště a kontakty

Firma:HOKAMI CZ, s.r.o., IČ 25024981, http://www.hokami.cz
Pracoviště:Ampérova 464, Liberec XXIII-Doubí, 463 12 Liberec 25

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-01-09
Mzdové rozpětí:od 20000 do 30000 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:HOKAMI CZ, s.r.o. je mezinárodní firma vyrábějící elektroniku a je držitelem titulu "Firma roku 2016"
Hledáme vhodnou/ného uchazečku/če do obchodního oddělení.
Náplň práce: Spolupráce na tvorbě cenových nabídek společně s Obchodním ředitelem.
Komunikace s novými zákazníky
Komunikace se zákazníky o nových projektech
Komunikace uvnitř firmy při zahájení realizace nových zakázek
Účast na klíčových jednáních firmy
Nabízíme Vám:
- velmi zajímavou práci
- tvůrčí a perspektivní zaměstnání
- zázemí stabilní a stále rostoucí firmy, aktuálně oceněné jako nejlepší v ČR
Očekáváme od Vás:
- VŠ vzdělání obchodního, technického nebo pedagogického směru
- schopnost velmi dobře komunikovat
- velmi dobrou znalost anglického jazyka (nikoli technického)
- 100% spolehlivost, pečlivost
- pokoru a obchodního ducha
Nástupní plat od 20 000 - zbytek záleží na tom, jak rychle bude uchazeč schopen práci vykonávat
Zaškolení bude trvat do konce února stávající kolegyní - poté odejde na MD.
Váš životopis zašlete prosím e-mailem
Vaše dotazy zodpoví ing. Josef Suska , 603224480, [email protected]

Poslední změna:2017-01-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 11897990707

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní