Dělník/dělnice elektrodílny

HOLOUBEK PARTNER s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Průmyslová 382, 533 01 Pardubice, Okres Pardubice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-10
Mzdové podmínky (brutto)
7600 - 9150 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mechanici a opraváři elektronických přístrojů (74210)

Pracoviště a kontakty

Firma:HOLOUBEK PARTNER s.r.o., IČ 63217279, http://www.rempohol-partner.cz
Pracoviště:Průmyslová 382, Pardubičky, 533 01 Pardubice 21

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-04-10
Mzdové rozpětí:od 7600 do 9150 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:HOLOUBEK PARTNER s.r.o.,dceřinná společnost firmy HOLOUBEK PROTECT a.s., Průmyslová 382, Pardubice hledá do sídla společnosti v Černé za Bory pracovníka na pozici dělníka elektrodílny.
Požadujeme: určeno pro osoby se zdravotním postižením, manuální zručnost . U této pracovní pozice bude nutné řízení VZV - případné oprávnění a vyškolení zajistíme.
Nabízíme: týdenní pracovní úvazek 25 nebo 30 hodin, nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody.

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, penzijní připojištění, stabilní zaměstnání

První kontakt telefonicky (nepřetržitě) nebo e-mailem.

Poslední změna:2017-04-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pardubice

číslo volného místa: 12489520763

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)