Fyzioterapeut/ka, rehabilitační pracovník/pracovnice, lékař/ka

HOMEA, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Jana Palacha 1461, 530 02 Pardubice, Okres Pardubice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní všeobecné sestry se specializací (22219)

Pracoviště a kontakty

Firma:HOMEA, spol. s r.o., IČ 15050831, http://www.homea.cz
Pracoviště:Jana Palacha 1461, 53002 Pardubice 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce Pardubice - Jana Palacha.
Pracovní náplň: Fyzioterapie, odborné vyšetření, terapie, výroba vložek do bot
Požadujeme:
- Fyzioterapeut - SŠ, VOŠ, VŠ
- Odbornost
- Perfektní komunikace s klienty, příjemné vystupování
- Znalost práce na PC
- Základní znalost anglického jazyka
Nabízíme:
- Příjemné pracovní prostředí nestátního zdr. zařízení
- Nejmodernější technologie
- Rozvoj znalostí v oboru; nabízíme vyškolení pro samostatnou práci
Místo je vhodné i pro absolventy.
Poznámka: Budeme kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhoví požadovanému profilu. Možnost práce i na zkrácený úvazek, dohody, atd.

Poslední změna:2016-12-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pardubice

číslo volného místa: 11612550747

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou