Asistent/ka do regionální kanceláře

HomeArt

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
IHNED !!!
Nabízený plat (hrubého)
16000 - 36000 Kč/měsíc - fix + provizní systém

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
Servis pro stávající klienty, péče o zákazníky v kanceláři, jednoduchá administrativa a komunikace se zákazníky, vypisování objednávek, telefonický servis. Více informací na osobní schůzce.
Práce na smlouvu o obchodním zastoupení.
Těšíme se na setkání s Vámi
Rostislav Veszprémi Urban
regionální obchodní ředitel

Home Art je světovým lídrem v produkci a prodeji špičkových výrobků. Patentovaný systém pro zdravou přípravu jídla, hi-tech zařízení na čištění vody a vzduchu, unikátní světlo Bioptron k prevenci, léčbě a rehabilitaci.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jiné výhody: Nabízíme práci v příjemném kolektivu, časovou flexibilitu, vysoké finanční ohodnocení a možnost profesního růstu již po 3 měsících, využívání zdravotního sortimentu zdarma, možnost práce na plný úvazek (40 hod/týden) nebo poloviční úvazek (20 hod/týden).
Dále nabízíme zázemí v region.kanceláři + vybavení materiály a výrobky.
Po zaškolení a získání praxe možnost:
- po 3 měsících kariérní růstu na pozici manažer
- po 1 roce - možnost vedení týmu a otevření nové regionální kanceláře v další lokalitě Prahy.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Komunikativnost
Příjemné vystupování
Péče o klienty
Práce v kolektivu
Ochota učit se novým věcem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zepter International je světovým lídrem v produkci a prodeji špičkových výrobku pro lepší, zdravější a delší život. Patentovaný systém pro zdravou přípravu jídla, hi-tech zařízení na čištění vody a vzduchu, unikátní světlo Bioptron k prevenci, léčbě a rehabilitaci. Již po 3 desetiletí se věnujeme misi Zdraví a krásy pro blaho stovek milionu lidí po celém světě.

Adresa společnosti

HomeArt
Spálená 55
110 00 Praha 1

Kontakt

Kontaktní osoba: Rostislav Veszpremi Urban
Tel.: +420 603 443 588
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 1260962   Datum zveřejnění: 1.12.2016