Asistent/ka kancelářského prodeje

HomeArt

Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

  • Místo práce: Liberec, Česká Lípa, Ústí nad Labem, Teplice, Chomutov, Děčín
  • Nabízený plat (hrubého): 20000 - 28000 /měsíc
  • Termín nástupu: pouze IHNED !!!
  • Druh pracovního poměru: zkrácený úvazek, práce na dohodu, živnost
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
Přijmeme 3 SPOLUPRACOVNÍKY na pozici ASISTENT/KA KANCELÁŘSKÉHO PRODEJE
Práce spočívá v přímé komunikaci s novými i stávajícími klienty, prodeji a v lehké administrativě.
10% práce v terénu, 90% práce v kanceláři
Jiné výhody
NABÍZÍME :
- práci v mladém kolektivu
- zázemí stabilní společnosti
- vysoké výdělky
- po zkušební době MOŽNOST PRACOVNÍHO POSTUPU !!!

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
Požadovaná praxe
Pozice je vhodná pro absolventa:
Ano
Osobnostní předpoklady a dovednosti
POŽADUJEME :
- komunikativnost
- příjemné vystupování
- OCHOTU UČIT SE !!!
- zkušenosti ze zdravotnictví nebo obchodu výhodou
- nabízíme práci na plný (40 hod./T) nebo poloviční úvazek (20 hod./T)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti
Jsme mezinárodní společnost, která přináší klientům v České republice unikátní, velmi dobře prodejné výrobky, které se používáním zaplatí, takže se vždy jedná o investici s krátkodobou návratností a navíc je to investice do zdraví.
Účelem naší firmy je pomáhat lidem žít déle, zdravěji a úspěšněji. Spolupracujeme s předními odborníky v oblasti zdravé výživy. Nabízíme řešení v oblasti zdravého životního stylu. Podporují nás lékaři i známé osobnosti. Podporujeme charitativní a dobročinné akce. Máme více než 1,5 mil. spokojených zákazníků z celé ČR!
Hlavní oblast působení společnosti
Jiné obchodní činnosti
Informace o náboru
Budete-li vybrán/a, do týdne Vás pozveme na přijímací pohovor.
Adresa společnosti
HomeArt
W. Churchilla 1328/9 Zobrazit na mapě
400 01 Ústí nad Labem
ID: 1291396   Datum zveřejnění: 10.7.2012
Společnost: HomeArt
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce

HomeArt