Asistent/ka kancelářského prodeje

HomeArt

Okres Česká Lípa, Okres Liberec, Okres Děčín, Okres Chomutov, Okres Teplice, Okres Ústí nad Labem
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
pouze IHNED !!!
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 28000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přijmeme 3 SPOLUPRACOVNÍKY na pozici ASISTENT/KA KANCELÁŘSKÉHO PRODEJE
Práce spočívá v přímé komunikaci s novými i stávajícími klienty, prodeji a v lehké administrativě.
10% práce v terénu, 90% práce v kanceláři

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME :
- práci v mladém kolektivu
- zázemí stabilní společnosti
- vysoké výdělky
- po zkušební době MOŽNOST PRACOVNÍHO POSTUPU !!!

Informace o náboru

Budete-li vybrán/a, do týdne Vás pozveme na přijímací pohovor.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME :
- komunikativnost
- příjemné vystupování
- OCHOTU UČIT SE !!!
- zkušenosti ze zdravotnictví nebo obchodu výhodou
- nabízíme práci na plný (40 hod./T) nebo poloviční úvazek (20 hod./T)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

NA ČESKÉM A SLOVENSKÉM TRHU JSME 25 LET.

MÁME VÍCE NEŽ 600 OBCHODNÍKŮ, KVALITNÍ PRODUKTY A SPOKOJENÉ ZÁKAZNÍKY.

PODPORUJÍ NÁS LÉKAŘI, UMĚLCI A SPORTOVCI.

JSME PARTNEREM NEJEN FORMULE 1.
ID: 1291396  Datum zveřejnění: 10.7.2012  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000 - 28000 Kč/měsíc