Obchodní konzultant/ka

HomeArt

Místo práce
Praha, Benešov, Kladno, Praha - východ, Praha - západ
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
IHNED !!!
Nabízený plat (hrubého)
provizní systém cca 25 000 Kč měsíčně

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete pracovat v mezinárodní švýcarské společnosti? Na českém trhu působíme již 25 let a právě rozšiřujeme náš tým. Přidejte se k nám na pozici OBCHODNÍ KONZULTANT/KA.
Budete komunikovat s našimi klienty, budete pečovat o nové i stávající zákazníky a to vše v našich reprezentativních prostorách nebo v terénu.
V lokalitách Praha, Kladno, Benešov a Mladá Boleslav.

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:
- Podporu a zázemí stabilní švýcarské firmy
- Poskytneme Vám prostory, zaučíme a proškolíme Vás na naše náklady
- Flexibilní pracovní dobu, část práce z domova
- Nadstandardní finanční ohodnocení
- Možnost slevy na naše produkty

Informace o náboru

1- pošlete strukturovaný životopis
2- obratem Vám sdělíme termín pohovoru
3- přijďte včas a v adekvátním oblečení

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pozice je vhodná pro:
- lidé v produktivním věku
- aktivní seniory
POŽADUJEME:
- Dobré komunikační schopnosti a vystupování
- Chuť a nadšení se učit novým věcem

Na věku nezáleží, na chuti pracovat ANO.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost BIOPTRON AG sídlící ve Wollerau nedaleko Curychu, založená na jaře roku 1988, zasvětila svou činnost výzkumu, vývoji a výrobě léčebného přístroje světelné terapie BIOPTRON. Po celém světe byly prodány již 3 milióny přístrojů Bioptron. Švýcarské léčebné přístroje Bioptron jsou distribuovány zejména formou přímého prodeje a také prostřednictvím reprezentativních prodejen.

Adresa společnosti

HomeArt
Na Šafránce 36
110 00 Praha 10

Kontakt

Kontaktní osoba: Jan Zimek
Tel.: +420 608 211 179
E-mail: poslat životopis
ID: 1629890   Datum zveřejnění: 7.8.2017