Prodejce / Konzultant

HomeArt

Místo práce
Praha, Okres České Budějovice
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
IHNED !!!
Mzdové podmínky (brutto)
provizní systém cca 25 000 Kč měsíčně

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte v sobě obchodního ducha a jste ochotni na sobě pracovat?
Je pro Vás důležitá kvalita produktu a hledáte víc než „práci“?
Pokud očekáváte snadnou práci s minimem iniciativy, pak toto nebude práce pro Vás.
Jestli ale chcete patřit mezi elitu v této oblasti, nebojíte se „zamakat“ na sobě a práce na ŽL není překážkou, pak zvažte tuto příležitost.
V současné době expandujeme, otevíráme nové pobočky a posilujeme ty stávající, proto hledáme schopné a doposud úspěšné lidi na post Prodejce / Konzultant. Mandátní smlouva.

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME :
- zázemí stabilní společnosti
- po zkušební době MOŽNOST PRACOVNÍHO POSTUPU !!!

Informace o náboru

Pokud budete vybrán/a , budeme vás do týdne kontaktovat.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Nepožadujeme žádné speciální vzdělání, máme vlastní vzdělávací program.To, co požadujeme, je zdravý rozum, vysoké nasazení a vaše dobré výsledky v dosavadních aktivitách (práce, brigády, sport, studium).
Tato práce je náročná, ale zároveň úžasná. Vyzkoušejte. Uvidíte.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

NA ČESKÉM A SLOVENSKÉM TRHU JSME 25 LET.

MÁME VÍCE NEŽ 600 OBCHODNÍKŮ, KVALITNÍ PRODUKTY A SPOKOJENÉ ZÁKAZNÍKY.

PODPORUJÍ NÁS LÉKAŘI, UMĚLCI A SPORTOVCI.

JSME PARTNEREM NEJEN FORMULE 1.
ID: 1875125  Datum zveřejnění: 13.1.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: provizní systém cca 25 000 Kč měsíčně