Asistentka marketingu - junior

HomeArt

Místo práce
Spálená 55, 110 00 Praha 1, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
20.000,- Kč - 25.000,- Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mezinárodní společnost Zepter International, která je více než 25 let světovým lídrem v produkci a v prodeji špičkových sofistikovaných výrobků pro lepší, zdravější a delší život hledá asistentku marketingového oddělení.

CO BUDE VAŠÍ NÁPLNÍ PRÁCE:
• podpora marketingového oddělení - spolupráce na přípravě, realizaci, vyhodnocování a kontrole marketingových aktivit interních i externích

• celková administrativní a organizační podpora činnosti marketingového oddělení (příprava podkladů pro prezentace, statistiky a reporty, plán dovolených, práce s jednoduchými databázemi, objednávání kancelářských potřeb, faktury)

• doplňování informací o akcích ZEPTER na webových stránkách společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO VÁM NABÍZÍME?
• Zajímavou a různorodou práci v centru Prahy (Spálená ul.)
• Práci na plný úvazek na dobu neurčitou
• Nástup možný ihned

Můžeme Vám nabídnout práci v příjemném přátelském kolektivu. Vaše práce bude různorodá a zodpovědná. Mimo jiné nabízíme celou řadu zaměstnaneckých benefitů.

Benefity: mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, stravenky/příspěvek na stravování, zdravotní volno/sickday, firemní akce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

NA ČESKÉM A SLOVENSKÉM TRHU JSME 25 LET.

MÁME VÍCE NEŽ 600 OBCHODNÍKŮ, KVALITNÍ PRODUKTY A SPOKOJENÉ ZÁKAZNÍKY.

PODPORUJÍ NÁS LÉKAŘI, UMĚLCI A SPORTOVCI.

JSME PARTNEREM NEJEN FORMULE 1.
ID: 2929948  Datum zveřejnění: 13.2.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20.000,- Kč - 25.000,- Kč