Sales representative

HomeArt

Místo práce
Spálená 55, 110 00 Praha 1, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 35000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mezinárodní společnost se zastoupením v České republice nabízí stálou práci. Potřebujeme nového člověka, který se bude starat o stávající klienty tak, aby se cítili jako v bavlnce a navrhovat nejlepší řešení pro jejich potřeby. Spolu s tím vyřizovat administrativu. Práce je to zajímavá a různorodá. Pokud se bojíte, že nemáte dostatečnou praxi, nevadí! O své kolegy se staráme. Zaučíme a naučíme. Práce na smlouvu o obchodním zastoupení.

Co Vás čeká:
Budete pracovat ve společnosti, které se daří, lidé ji mají rádi a kde se dobré nápady opravdu realizují.
Budete mít dobrý pocit z toho, že pomáháte klientům déle a zdravěji žít.
Slibujeme, že se nebudete nudit. Na pobočce budete řešit různorodé požadavky klientů ale také prohlížet weby a vzdělávat se, abyste byli připraveni na veškeré dotazy našich klientů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
Flexibilní zaměstnání. Můžete si zvolit, kdy pracovat dle Vašich časových možností.
Práci v dobrém kolektivu. Úzce budete spolupracovat s regionálním obchodním ředitelem a školitelem, který Vám bude pomáhat v začátcích.
Příjemná firemní kultura.
Velmi nadstandartní platové ohodnocení.
Práci v inspirujícím týmu se zajímavými klienty.
Kariérní možnosti. Centrálou garantovaný kariérní růst.

Informace o náboru

Ano, rádi o Vás uslyšíme. Pečlivě čteme každý životopis a všem odpovídáme, zda jsme pro ně u nás našli zajímavou pozici. Napište nám.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co budete potřebovat?
Baví Vás povídat si s lidmi, pomáhat jim, hledat řešení a dotahovat věci do konce.
Nadšení a disciplínu. Nabízíme skvělé produkty a nadšení pro věc nám pomáhá je prodávat našim klientům.
Cestami a schůzkami s našimi klienty strávíte 3 až 4 dny v týdnu.
Zvládat různorodé situace s úsměvem.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

NA ČESKÉM A SLOVENSKÉM TRHU JSME 25 LET.

MÁME VÍCE NEŽ 600 OBCHODNÍKŮ, KVALITNÍ PRODUKTY A SPOKOJENÉ ZÁKAZNÍKY.

PODPORUJÍ NÁS LÉKAŘI, UMĚLCI A SPORTOVCI.

JSME PARTNEREM NEJEN FORMULE 1.
ID: 3011282  Datum zveřejnění: 19.12.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 - 35000