Obchodní zástupce pro Ostravu, Opavu nebo Jeseník

Homecare

Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ostrava, Opava, Jeseník, Praha
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
Hledáte práci, co Vás naplní a zároveň Vám zabezpečí Vaše životní potřeby?
Hledáte práci, která je rozmanitá a dává Vám výzvy?
Hledáte práci, kde si vyberete náplň práce?
Hledáte práci, kde si čas určujete Vy?

Pokud je Vaše odpověď ano minimálně ve dvou případech, přihlaste do výběrového řízení a zašlete životopis na uvedený email
Jsme stabilní firma s 25-ti letou tradicí v oblasti prodeje.
Společnost Zepter - Zdravý Domov, s pobočkou v Ostravě v Mariánských horách, hledá do svého týmu zkušeného a rozhodného člověka.

Nabízíme:
UVEDENÍ NOVÉHO VÝROBKU NA TRH =

PENÍZE - start bez finančního rizika, zdarma kvalitnímarketingové materiály, školení zdarma,zajímavé výdělky,
odstupňované provize, bonusy, výhry, ocenění

KARIÉRU - profesionální cyklus vzdělávání, perspektiva osobního růstu, jasné a rovné podmínky pro každého

TÝM - pomoc a podpora zkušených kolegů a manažera, přátelský kolektiv, vedení v rámci pravidelných schůzek, účast na společných akcích,

VOLNOST - práce i na částečný úvazek, možnost organizovat si práci sám

ÚSPĚCH - podnikání se silným partnerem, prožitek úspěchu na mítincích, možnost kontroly nad vlastním osudem

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální
Osobnostní předpoklady a dovednosti
Požadavky
Min. SŠ vzdělání
Trestní bezúhonnost
Ochotu tvrdě pracovat a orientovat se na cíl
Zkušenosti v obchodu výhodou
Zkušenosti s vedením lidí výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti
Společnost Zepter International působí na českém trhu více než 22 let a patří tak k nejúspěšnějším společnostem
působícím v přímém prodeji. Za tu dobu jsme dosáhli mnoha úspěchů, vybudovali silnou značku a tradici, moderní
a stabilní firmu. Naši společnost a výrobky zná v současné době více než 80 % lidí v České republice (zdroj:
Stemmark).
Naše krédo: „Pomáháme žít lidem déle, zdravěji a úspěšněji.“
Úspěch společnosti Zepter International stojí na dvou pilířích:
· kvalitních výrobcích, které jsou dnes synonymem pro kvalitu, zdravý životní styl a úspory peněz, energie a
času.
· nabídce pracovních příležitostí pro schopné a ambiciózní obchodní konzultanty
Hlavní oblast působení společnosti
Jiné obchodní činnosti
Adresa společnosti
Homecare
Spálená 112/55 Zobrazit na mapě
110 00 Praha 1, Nové Město
ID: 1309481   Datum zveřejnění: 8.8.2012
Společnost: Homecare
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce

Homecare