Front-end developer

HOMO DEVELOPUS s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Bělehradská 347, 120 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2016-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
16000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací (251)

Pracoviště a kontakty

Firma:HOMO DEVELOPUS s.r.o., IČ 02257378
Pracoviště:Bělehradská 347/54, Vinohrady, 120 00 Praha 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-06-01
Mzdové rozpětí:od 16000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme:
velmi dobrou znalost HTML, CSS + JavaScript & jQuery;
alespoň základní znalost jednoho CSS preprocesoru (SASS, LESS);zkušenosti s responzivním designem (fluid, media queries);zkušenosti s cross-browser kódováním
znalost Adobe Photoshop -> zpracování designu z PSD
aktivní znalost Aj na středně pokročilé úrovni + porozumění technické literatuře. Výhodou: Git, Grunt, znalost frontend frameworků (Bootstrap), základní znalost Meteor, aktivní Rj

Poslední změna:2017-05-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2

číslo volného místa: 10815690703

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Ruský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní
Ruština - Aktivní