C++ vývojář pro Aerospace diagnostiku

Honeywell, spol. s r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*Pozice je určena pro skupinu CBM (Condition Based Maintenance), která se zabývá vývojem softwaru pro komplexní diagnostické a prognostické systémy. Tyto systémy nachazejí uplatnění v širokém spektru průmyslových odvětví zejména však v letectví a automobilovém průmyslu. Vývoj softwaru zahrnuje embedded aplikace pro přímý sběr dat a kompletní monitoring systému, návrh diagnostických a prognostických algoritmů, datového modelu, ale i návrh webové prezentační vrstvy. Členy týmu jsou specialisté se širokým profesionálním záběrem, doménovou znalostí dané problematiky a bohatými pracovními zkušenostmi z vývoje softwarových aplikací.

*V této době dochází k intenzivnímu přesunu vývojových prací a technologického know-how z USA do této skupiny, což představuje unikátní příležitosti pro nové kolegy.

*Součástí náplně práce je definice požadavků, design, kódování a testování softwaru pro oblast CBM (Condition Based Maintenance). Dále pak integrace různých vrstev a komponent aplikace do jednoho funkčního celku.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Možnost pracovat v oblasti letectví – oboru, jehož produkty mají dlouhou životnost
* Možnost cestovat do zahraničí – centrála ve Phonixu v Arizoně
* Možnost pracovat v globálním týmu a učit se od nejlepších expertů v daném oboru
* Angličtinu na denní bázi
* Možnost kariérního růstu
* Benefity – polopružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, referral bonus program, individuální rozvojové plány, sportovní aktivity (např. hokejový tým), možnost po čase získat pilotní průkaz...

* Přihláškou do výběrového řízení a zasláním vašeho životopisu dáváte svolení společnosti Honeywell, spol. s r.o. k nakládání a uchovávání vašich poskytnutých osobních dat za účelem náboru až do odvolání (elektronicky nebo písemně) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*VŠ vzdělání v oboru informatika, elektrotechnika nebo strojní se zaměřením na automatizaci
*Dobrá znalost C/C++
*Schopnost komunikace v anglickém jazyce
*Ochota cestovat do zahraničí
*Výborné komunikační schopnosti podpořené ochotou pracovat v mezinárodním týmu
*Preciznost, trpělivost, smysl pro detaily

Výhodou:

*Znalost Real-time operačního systému DEOS je velkou výhodou
*Znalost SQL databází velkou výhodou
*Zkušenosti s automatickým zpracováním XML
*Znalosti z oblasti technické diagnostiky a životního cyklu SW
*Zkušenost s Version Control systémy (SVN, ClearCase)
*Znalosti RTOS systémů a embedded programování

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Informace o společnosti Honeywell:
Enterprise: http://honeywell.com/Pages/Home.aspx
Aero SBG: http://aerospace.honeywell.com/
ACS SBG: http://careersathoneywell.com/en/automation
PMT SBG: http://careersathoneywell.com/en/performancematerialsandtechnologies
TS SBG: http://careersathoneywell.com/en/transportation
Culture Video: http://www.youtube.com/watch?v=CcMf_TFS0kA