Specialista testování a validace – systémy detekce plynů

Honeywell, spol. s r.o.

Místo práce
Turanka 100, 62700 Brno, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*Honeywell Analytics je součástí divize Honeywell Life Safety a je předním světovým výrobcem systémů které detekují hořlavé a toxické plyny. Tato detekční zařízení se využívají nejvíce v průmyslovém prostředí a domácnostech.

*Hledáme kolegu do nově vznikající laboratoře, který bude zodpovědný za testování a validaci detekčních zařízení, stejně jako za vedení a správu laboratoře.

Náplň práce:
*Testování a schvalování nových produktů, zastřešení jakosti a kvality
*Zabezpečení vybavení a správy nové laboratoře
*Projekce zkušebních nástrojů, definice a metodika zkušebních procesů
*Zodpovědnost za dodržování mezinárodních standardů a inerních předpisů
*Spolupráce s kolegy v Brně, stejně tak v Evropě, Asii a USA (možné služební cesty)
*Definice, plánování, projekce a tvorba dokumentace k testování detekčních zařízení

Zaměstnanecké výhody, benefity

*Stát se součástí inovativního týmu, který se podílí na vývoji zařízení detekujících plyn
*Zajímavé projekty v oblasti ochrany života a zdraví s potenciálem do budoucna, využívající nejnovější technologie
*Nový tým, který se podílí na nejnovějších myšlenkách a technologiích
*Denní kontakt s vývojáři patřící do světové špičky
*Přátelské pracovní prostředí
*Motivující plat
*Široká škála firemních benefitů (5 týdnů dovolené, semi-flexibilní pracovní doba, ...), prostor pro kreativitu a vlastní rozvoj

*Zaujala Vás tato pracovní pozice? Pošlete nám životopis v anglickém jazyce pomocí tlačítka odpovědět.
*Přihláškou do výběrového řízení a zasláním vašeho životopisu dáváte svolení společnosti Honeywell, spol. s r.o. k nakládání a uchovávání vašich poskytnutých osobních dat za účelem náboru až do odvolání (elektronicky nebo písemně) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*Mgr./Bc. v oblasti elektroniky, mechaniky, fyziky nebo kvality
*Zkušenosti v oblasti testování designu výrobků (ověření funkčnosti produktů a výkonové charakteristiky vyhledem k požadavkům)
*Praktické dovednosti, alespoň základní znalosti elektroniky
*Technické myšlení, zkušenosti v psaní odborných textů a dokumentace
*Zkušenosti s testováním podle norem EN (nebo ekvivalent)
*Anglický jazyk (slovem i písmem)
*Dobrá fyzická kondice
*Výhodou: znalosti statistiky, toleranční analýzy, testování a analýzy spolehlivosti, programování (C / C + +, LabView, C #, ...)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Informace o společnosti Honeywell:
Enterprise: http://honeywell.com/Pages/Home.aspx
Aero SBG: http://aerospace.honeywell.com/
ACS SBG: http://careersathoneywell.com/en/automation
PMT SBG: http://careersathoneywell.com/en/performancematerialsandtechnologies
TS SBG: http://careersathoneywell.com/en/transportation
Culture Video: http://www.youtube.com/watch?v=CcMf_TFS0kA