Mechanik strojov a zariadení

Honeywell, spol. s r.o.

Nitrianska cesta 503/60, 958 01 Partizánske, okres Partizánske
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste manuálne zruční a máte skúsenosti v oblasti opravy strojov vo výrobe? Ste to práve VY koho hľadáme.

Na pozícií Mechanik budete denne zodpovedný za:
* vykonávanie odborných mechanických prác,
* diagnostikovanie a odstraňovanie závad,
* nastavovanie, údržbu a opravu strojov vo výrobe (špeciálne bodových zváračiek na výrobu oceľových rukavíc),
* plánovanú a prediktívnu údržbu,
* odstraňovanie revíznych porúch,
* dodržiavanie BOZP.

* Prostredie nadnárodnej a stabilnej spoločnosti s dlhou tradíciou v Partizánskom aj vo svete.
* Istota stáleho príjmu a zmluva priamo so spoločnosťou Honeywell.
* Ročné prehodnocovanie miezd.
* Vyplácanie 13. platu.
* Stravovanie zabezpečené na pracovisku - príspevok nad rámec zákona, pitný režim tiež na pracovisku.
* Príspevok na cestovanie do práce až do výšky 60%.
* Bohatý sociálny program (akcie vo vybraných predajniach, kultúrne podujatia, výlety, športové dni).
* Príspevok zamestnávateľa do 3. dôchodkového piliera.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

* vzdelanie v odbore elektro výhodou,
* znalosť výrobného prostredia,
* schopnosť čítať technickú dokumentáciu,
* manuálna zručnosť, precíznosť,
* ochota pracovať na zmeny (2 - zmenná prevádzka - časová flexibilita),
* teamový hráč, samostatnosť pri plnení úloh, komplexný pohľad na údržbu (technické myslenie).

Honeywell is a Fortune 100 company that invents and manufactures technologies to address tough challenges linked to global macrotrends such as safety, security, and energy. With approximately 132,000 employees worldwide, including more than 19,000 engineers and scientists, we have an unrelenting focus on quality, delivery, value, and technology in everything we make and do.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2072443  Datum zveřejnění: 10.4.2017