CZ / EN

Mechanik strojov a zariadení - Partizánske

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste manuálne zruční a máte skúsenosti v oblasti opravy strojov vo výrobe? Tak ste to práve VY koho hľadáme.

Na pozícií Mechanik budete denne zodpovedný za:
  • Vykonávanie odborných mechanických prác,
  • Diagnostikovanie a odstraňovanie závad,
  • Nastavovanie, údržbu a opravu strojov vo výrobe (bodové a ultrazvukové zváračky, šijacie a nitovacie stroje, razičky a iné), meranie a reguláciu systémov,
  • Plánovanú a prediktívnu údržbu,
  • Odstraňovanie revíznych porúch,
  • Dodržiavanie BOZP.

Požiadavky :
  • Vzdelanie v odbore elektro výhodou,
  • Znalosť výrobného prostredia,
  • Schopnosť čítať technickú dokumentáciu.
  • Manuálna zručnosť, precíznosť,
  • Ochota pracovať na zmeny (3 - zmenná prevádzka, práca aj cez víkendy), časová flexibilita.
  • Teamový hráč, samostatnosť pri plnení úloh, komplexný pohľad na údržbu (technické myslenie).

Iné výhody

  • Prostredie nadnárodnej a stabilnej spoločnosti s dlhou tradíciou v Partizánskom aj vo svete.
  • Istota stáleho príjmu a zmluva priamo so spoločnosťou Honeywell.
  • Ročné navyšovanie miezd.
  • Vyplácanie 13. platu.
  • Stravovanie zabezpečené na pracovisku - príspevok nad rámec zákona, pitný režim tiež na pracovisku.
  • Príspevok na cestovanie do práce až do výšky 60%.
  • Bohatý sociálny program (akcie vo vybraných predajniach, kultúrne podujatia, výlety, športové dni).
  • Príspevok zamestnávateľa do 3. dôchodkového piliera.

Termín nástupu

Ihneď

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Partizánske
Honeywell Safety Products Slovakia s.r.o. je považovaná za svetovú jednotku v produkcii osobných ochranných pracovných prostriedkov. V súčasnosti zamestnáva 700 zamestnancov. Predmetom výroby sú osobné ochranné pracovné prostriedky proti hluku, respirátory, okuliare, oceľové rukavice, ochranné bezpečnostné postroje a pracovná obuv. Využitím kombinácie tvorivého potenciálu s kvalifikovaným riadením vytvárame unikátne produkty pre dnešok i budúcnosť.

Kontakt
Honeywell, spol. s r.o.
Gabriela Muho
Nitrianska cesta 503
958 01 Partizánske
Slovensko
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2072443   Datum zveřejnění: 9.9.2016