CNC obráběč kovů

Honeywell, spol. s r.o.

Místo práce
Hlubočky - Mariánské Údolí, Olomoucký kraj
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Obsluha CNC stroje (včetně nastavení a seřízení): CNC frézky, CNC soustruhu nebo CNC obráběcího centra
• Práce se systémy Heidenhein, Sinumerik, nebo Fanuc
• Výroba a kontrola výroby měřením dle technické dokumentace
• Údržba stroje a přípravků
• Příprava nástrojů

Zaměstnanecké výhody, benefity

● Smlouva na dobu neurčitou ve stabilní mezinárodní společnosti (Ocenění jako nejžádanější zaměstnavatel v regionu)
● 5 týdnů dovolené
● Příplatky za směnnost, přesčasy, práci o víkendu
● Dotované stravování ve vlastní jídelně 24 hodin denně
● Penzijní připojištění, flexipassy a další zaměstnanecké benefity (očkování proti chřipce, věrnostní program, makro karta, zvýhodněný firemní tarif aj.)
● Zaškolení ve vlastním školicím středisku, rekvalifikační programy, možnost kariérního růstu
● Čisté a bezpečné pracovní prostředí (Ocenění jako firma s nejlepší kulturou bezpečnosti)
● Odměny za zlepšovací návrhy a za nadstandardní pracovní výkon
● Každoroční navyšování mzdy v závislosti na pracovních výkonech

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

strojírenství

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

● SOU / SŠ strojního zaměření, ideálně obory Mechanik seřizovač nebo Obráběč kovů
● Zkušenosti se strojírenskou výrobou a obráběním výhodou
● Ideálně znalost měření - není podmínkou (posuvné, mikrometr, kalibry,...)
● Znalost čtení technické dokumentace
● Základní znalost práce na PC
● Bezúhonnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Informace o společnosti Honeywell:
Enterprise: http://honeywell.com/Pages/Home.aspx
Aero SBG: http://aerospace.honeywell.com/
ACS SBG: http://careersathoneywell.com/en/automation
PMT SBG: http://careersathoneywell.com/en/performancematerialsandtechnologies
TS SBG: http://careersathoneywell.com/en/transportation
Culture Video: http://www.youtube.com/watch?v=CcMf_TFS0kA