Databázový špecialista

Honeywell, spol. s r.o.

Miesto práce
Nitrianska cesta 503/60, Partizánske, okres Partizánske
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozícií Analytik dát v našom výrobnom závode bude Vašou úlohou analýza dát existujúceho výrobného procesu a jeho následné vylepšovanie (čas dodania, zásoby na sklade, logistika na čas k zákazníkovi, etc).
*Pravidelné analýzy dát v MS Excel a v SAPe.
*Navrhovanie a vytváranie akčných plánov za účelom neustáleho zlepšovania.
*Zabezpečenie optimalizácie procesov tak, aby výroba a dodanie k zákazníkovi prebehlo v čo najkratšom čase, v čo najvyššej kvalite a bez zbytočného navyšovania nákladov.
*Komunikácia naprieč celou spoločnosťou - s ostatnými oddeleniami spoločnosti (nákup, výroba, logistika, financie,ako aj inými Honewell závodmi a treťou stranou (dodávatelia) na dennej báze.
*Reporting a data management v SAPe.

*Prostredie nadnárodnej a stabilnej spoločnosti s dlhou tradíciou (neustále zlepšujeme naše procesy pomocou Lean & Six Sigma procesu).
*U nás máte istotu stáleho príjmu.
*Otvoríme Vám dvere pre odborný a kariérny rast až na globálnu úroveň.
*Dostanete jeden plat navyše - 13. plat.
*Stravovanie máte zabezpečené priamo na pracovisku - príspevok nad rámec zákona.
*Príspevok na dopravu do práce až do výšky 60%.
*Možnosť využiť náš bohatý sociálny program (zľavy do vybraných predajniach, firemné akcie a výlety i s rodinnými príslušníkmi, darčekové poukážky).
*Príspevok zamestnávateľa do 3. dôchodkového piliera.
*Pracovná zmluva na dobu neurčitú priamo so spoločnosťou Honeywell.
*Vecné odmeny za Vaše nápady na zlepšenie výrobných procesov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, Manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky:
*preferujeme VŠ vzdelanie, ekonomickeho smeru,
*predchádzajúca skúsenosť s managementom/analýzou dát z logistiky alebo nákupu,
*znalosť výrobného prostredia je veľkou výhodou,
*výborné komunikačné zručnosti,
*pokročilá znalosť anglického jazyka,
* znalosť SAP a Excel na úrovni pokročilý,
*proaktívna, samostatná osobnosť, schopnosť rýchlo sa adaptovať novým situáciám.

Honeywell is a Fortune 100 company that invents and manufactures technologies to address tough challenges linked to global macrotrends such as safety, security, and energy. With approximately 132,000 employees worldwide, including more than 19,000 engineers and scientists, we have an unrelenting focus on quality, delivery, value, and technology in everything we make and do.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2330107  Datum zveřejnění: 13.3.2017