Montážny pracovník ihneď!!! Rozširujeme závod, navýšili sme mzdy, práca priamo pod spoločnosťou Honeywell

Honeywell, spol. s r.o.

Miesto práce
Záborské pri Prešove, okres Prešov
Termín nástupu
12.09.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste manuálne zruční? Máte skúsenosti vo výrobe? Neváhajte a začnite u nás pracovať. Hľadáme práve vás!

Náplň práce:

Operátor/ka v priemyselnej automatizácii

• Miesto výkonu práce: Záborské (Prešov)
• Výroba turbodúchadiel do automobilov
• Montáž a kompletizácia produktov
• Zabezpečenie nepretržitej obsluhy výrobnej linky
• Dohliadanie na dodržiavanie procesov a pravidiel výroby
• Podávanie zlepšujúcich návrhov a nápadov
• Zabezpečovanie čistoty a poriadku na svojom pracovnom mieste podľa požadovaných štandardov
• Práca vhodná aj pre ženy

• Pracovná doba : 7,5 hod/denne / 3-zmenná prevádzka (s možnosťou aj nerovnomerného rozvrhnutia pracovného času )

Čo u nás nájdete:

• Stabilné zamestnanie, výplatu každý mesiac včas
• Príspevok do 3. dochodkového piliera
• Dotované stravovanie nad ramec Zákonníka práce
• Pracovné prostredie v čistej klimatizovanej hale
• Zaškolenie na naše produkty, všetky ochranné pracovné pomôcky k dispozícii
• Kariérny, osobnostný rozvoj
• Bonusový systém

Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• očakávame zodpovedný prístup k práci
• manuálna zručnosť
• prax nie je nutná - radi Vás zaučíme v našich tréningových centrách
• práca vhodná aj pre absolventov

Honeywell is a Fortune 100 company that invents and manufactures technologies to address tough challenges linked to global macrotrends such as safety, security, and energy. With approximately 132,000 employees worldwide, including more than 19,000 engineers and scientists, we have an unrelenting focus on quality, delivery, value, and technology in everything we make and do.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2611584  Datum zveřejnění: 28.8.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Dohodou