Technik metrológie

Honeywell, spol. s r.o.

Miesto práce
Záborske, okres Prešov
Termín nástupu
01.05.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Pravidelná kontrola výrobkov na oddelení metrológie
• Vykonávanie kontaminačných testov (test čistoty komponentov ), práca s mikroskopom
• Čítanie technických výkresov
• Tvorba reportov a schopnosť prispievať, dodržiavať štandardy automotive
• Poznať a dodržiavať všetky postupy a pokyny ku danej práci a udržiavať najvyššiu kvalitu, profesionalitu a etiku po celý čas
• Skúsenosti z kalibračného laboratória sú výhodou
• Skúsenosti z Automotive výrobného prostredia
• Vysoká miera sústredenia sa je nevyhnutná
• Dodržiavanie povinností a záväzkov vyplívajúcich z riadiacich systémov vo výrobe, kvalite, bezpečnosti pri práci a pri iných štandardoch a pravidlách
• Dodržiavanie pracovného poriadku a bezepčnosť na pracovisku podľa platných
• Skúsenosti s meracimi zariadeniami su výhodou

• Pracujeme v príjemnom prostredí s najnovšími technológiami
• Najhorúcejšie novinky sa dozvedáme pravidelne na školeniach
• Spolupracujeme s jednotlivými oddeleniami spoločnosti
• Prispievame na stravu nad rámec Zákonníka práce a na dopravu
• Ak si chcete vylepšiť cudzí jazyk, ideálna príležitosť sú jazykové kurzy ponúkane našou spoločnosťou
• Po dobre odvedenej práci máte možnosť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

• Znalosť technickej dokumentácie - PODMIENKA,
• Skúsenosti v automotive výrobe - VÝHODA
• Skúsenosti s kvalitou vo výrobe- Výhoda

Honeywell is a Fortune 100 company that invents and manufactures technologies to address tough challenges linked to global macrotrends such as safety, security, and energy. With approximately 132,000 employees worldwide, including more than 19,000 engineers and scientists, we have an unrelenting focus on quality, delivery, value, and technology in everything we make and do.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2833256  Datum zveřejnění: 3.4.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Dohodou