Senior Recruiter - automotive výroba

Honeywell, spol. s r.o.

Miesto práce
Zaborske 515, okres Prešov
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho Staffing-HR oddelenia v Záborskom pri Prešove hľadáme skúseného kolegu, ktorý by sa stal trvalou súčasťou našej spoločnosti. Sme dynamicky rastúca výroba s výborným zázemím a kolektívom. Ponúkame stabilné prostredie, ako aj možnosť profesionálne rásť v medzinárodnej firme a vybudovať si tak úspešnú kariéru.

Ako Senior Recruiter budete zodpovedný za celý proces náboru zamestnanca od prevzatia požiadavky na vytvorenie pracovného miesta, až po akceptáciu ponuky kandidátom. Konkrétne Vaše denné úlohy budú zahŕňať:
• vytváranie inzercie,
• komunikáciu s kandidátmi, preselekciu životopisov, vedenie osobných pohovorov,
• mapovanie pracovného trhu, priame oslovovanie kandidátov, headhunting,
• pomoc pri tvorení stratégie náboru pre závod,
• talent management a účasť na veľtrhoch práce, reprezentácia spoločnosti,
• reporting, vedenie databázy.

Túto pozíciu obsadzujeme so zameraním na nábor stredného a vyššieho managementu.

• Prostredie nadnárodnej a stabilnej spoločnosti s dlhou tradíciou (neustále zlepšujeme naše procesy pomocou Lean & Six Sigma procesu).
• U nás máte istotu stáleho príjmu, pevne stanovené výplatné termíny.
• Otvoríme Vám dvere pre odborný a kariérny rast.
• Stravovanie máte zabezpečené priamo na pracovisku - príspevok nad rámec zákona.
• Možnosť využiť náš bohatý sociálny program (zľavy do vy
braných predajniach, firemné akcie).
• Vecné odmeny za Vaše nápady na zlepšenie výrobných procesov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ľudské zdroje

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• VŠ vzdelanie,
• Predchádzajúca skúsenosť s náborom zamestnancov pre výrobu v rozsahu min. 2 roky,
• Základná technická orientácia vo výrobnom prostredí,
• Pozitívne myslenie, výborné komunikačné a prezentačné schopnosti, profesionálne vystupovanie,
• Príjemná, priateľská osobnost, orientácia na ľudí,
• Analytické myslenie, schopnosť rýchlo reagovať,
• Pokročilá znalosť anglického jazyka – denná komunikácia.

Honeywell is a Fortune 100 company that invents and manufactures technologies to address tough challenges linked to global macrotrends such as safety, security, and energy. With approximately 132,000 employees worldwide, including more than 19,000 engineers and scientists, we have an unrelenting focus on quality, delivery, value, and technology in everything we make and do.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2951521  Datum zveřejnění: 18.7.2017