Administratívna podpora na oddelení technológie (Industrial Engineering)

Honeywell, spol. s r.o.

Námestie Dr. A. Schweitzera, 194 194/1, 916 01 Stará Turá, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, okres Nové Mesto nad Váhom
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti s administratívou a základné technické znalosti?
Hľadáte štartovaciu pozíciu pre rozvoj svojej kariéry?
Máte angličtinu na stredne pokročilej úrovni?
Tak začnite s dynamicky sa rozvíjajúcou spoločnosťou Elster-Honeywell!

Oddelenie technológie - Industrial Engineering (11 pracovníkov) zaisťuje technologickú podporu výroby plynomerov SMART a tí zasa potrebujú svoju podporu, ktorou môžete byť práve vy.

Vašou náplňou práce bude:
• Spracovanie dochádzky oddelenia
• Evidencia pracovných inštrukcií, technologických postupov, informačných listov, návrhov a príkazov na zmenu
• Evidencia faktúr, kmeňových listov, objednávacích návrhov
• Objednávanie a evidencia ochranných prostriedkov a kancelárskych potrieb
• Evidencia cestovných príkazov
• Vytváranie pracovných inštrukcií, technologických postupov, informačných listov
• Zakladanie, úprava a údržba technologických postupov v SAP
• Úprava kusovníkov pre produkty v SAP
• Spúšťanie, úprava a údržba kalkulácií v SAP
• Spolupráca pri projektoch, zavádzaní zmien a pri procesných analýzach

• Flexibilná pracovná doba
• Každoročné prehodnocovanie platu s dôrazom na aktivitu a flexibilitu zamestnanca
• Príspevok na šport a kultúru
• Možnosť odborného i kariérneho rastu – stále rastieme, a tak šikovným ľuďom sa medze nekladú
• Práca vo veľkej medzinárodnej spoločnosti
• 13. plat, dochádzkový bonus
• Stravovanie je zaistené

• Vzdelanie stredoškolské s maturitou, ideálne technického smeru
• Stredne pokročilá angličtina – dokumentácia je v angličtine, občas máme i návštevy zo zahraničia
• Nemecký, príp. Taliansky jazyk sú výhodou
• Prax je výhodou, nie však podmienkou
• Pokročilá prax v práci s počítačom – hlavne MS Word, Excel, PowerPoint, Outlook
• Samostatnosť a zodpovednosť

Požiadavky na zamestnanca

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Honeywell is a Fortune 100 company that invents and manufactures technologies to address tough challenges linked to global macrotrends such as safety, security, and energy. With approximately 132,000 employees worldwide, including more than 19,000 engineers and scientists, we have an unrelenting focus on quality, delivery, value, and technology in everything we make and do.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3128458  Datum zveřejnění: 12.7.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Dohodou