Konstruktér/ka

HOPPE s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Pražská 5377, 430 01 Chomutov, Okres Chomutov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-07-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři (31152)

Pracoviště a kontakty

Firma:HOPPE s.r.o., IČ 63149842, http://www.hoppe.com
Pracoviště:Pražská 5377, 430 01 Chomutov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2016-07-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis v Čj + Nj na email: [email protected]

Místo výkonu práce - HOPPE s.r.o., Pražská č.p. 5377, 430 01 Chomutov 1

Náplň práce - konstrukce výrobků, správa a tvorba výkresové dokumentace, vývoj nových produktů, návrhy a tvorba konstrukčních řešení, vedení projektů

Požadujeme - VŠ/SŠ strojírenského zaměření, zkušenosti v oblasti CAD konstrukce, aktivní znalost NJ, vysoké pracovní nasazení, zodpovědnost a schopnost týmové práce, praxe v oboru podmínkou, výhodou znalost systému Solid Works a 3D

Nabízíme - stravenky v hodnotě 105,- Kč

Poslední změna:2016-06-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Chomutov

číslo volného místa: 10906290740

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou