Konstruktér

HORKAN KLIMA s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Nádražní 401, 1 2 Hovorčovice, Praha - východ
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
22000 - 24000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chemičtí inženýři projektanti, konstruktéři a specialisté v příbuzných oborech (21452)

Pracoviště a kontakty

Firma:HORKAN KLIMA s.r.o., IČ 40762467
Pracoviště:HORKAN KLIMA s.r.o. - sídlo Hovorčovice, Nádražní 401, Hovorčovice, 250 64 Měšice u Prahy

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 22000 do 24000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Záměr a odpovědnost spojená s touto zajímavou pozicí:
· Spolupráce na přípravě nových inovativních produktů
· Zpracování technických návrhů nových produktů
· Samostatná konstrukční práce (zejména se zaměřením na nerezový plech a sklo)
· Podpora zakázkové výroby
· Příprava a zpracování dokumentace pro sériovou výrobu

Znalosti a dovednosti, které u Vás uvítáme:
· Min.SŠ vzdělání (strojní zaměření výhodou)
· Doložitelnou praxe zaměřená na využívání kreslících SW (SolidWorks výhodou)
· Předchozí praxi na pozici konstruktéra (minim.3 roky)
· Aktivní a systematický přístup k řešení ukolů
· Skutečně samostatný styl práce
· Technickou invenci a tvůrčí styl uvažování
· Precizní a důsledný styl práce

Novému kolegovi či kolegyni nabízíme:
· Profesní výzvu v rostoucí společnosti s originálními produkty a charismatickou atmosférou
· Hlavní pracovní poměr
· Otevřenou a neformální atmosférou a týmový styl práce
· Příležitost být součástí prestižních vývojových produktů
· Motivující odměnu a podmínky pro práci
· Pracoviště v Hovorčovicích na severovýchodním okraji Prahy
· Nastup dle dohody

Na Váš životopis se těší naše personální oddělení na emailu [email protected] či na Vaše zavolání na telefonu +420 725 791 536.

Poslední změna:2016-11-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště pro Prahu-východ

číslo volného místa: 11702170793

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou