Skladník/skladnice

Hortim-International, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Provozní 5491, 722 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 21000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků (83443)

Pracoviště a kontakty

Firma:Hortim-International, spol. s r.o., IČ 47915528
Pracoviště:Hortim - International, spol. s r.o. - prac. Ostrava, Provozní 5491/1, Třebovice, 722 00 Ostrava 22

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 18000 do 21000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:HLEDÁTE STABILNÍ, JISTOU A DLOUHODOBOU PRÁCI, KDE DOSTANETE VŽDY VÝPLATU VČAS?
POKUD ANO, PAK HLEDÁTE ZAMĚSTNAVATELE, JAKO JSME MY!

SKLADNÍK / SKLADNICE
Místo výkonu práce: Ostrava – Třebovice
Proč pracovat pro nás? Nabízíme….
- práci u úspěšného, prosperujícího a významného zaměstnavatele
- dlouhodobou a stabilní práci se smlouvou na dobu neurčitou
- zajímavé finanční ohodnocení
- širokou řadu možností využití zaměstnaneckých výhod
- možnost odbornostně a profesně růst
Nabídka pro člověka, který ….
- chce pracovat
- je fyzicky zdatný, spolehlivý a práce ho baví
- je trestně bezúhonný
- chce se něco nového naučit
Co budete dělat?
- připravovat zboží podle objednávek k expedici
- evidovat vychystané zboží
- zajišťovat pravidelnou inventuru

Oslovila Tě naše pracovní nabídka?
PODÍVEJ SE NA NÁS:
www.youtube.com – video „Vítej v týmu“
www.hortim.cz/cz/kariera/
Pak neváhej a zašli profesní životopis na email: [email protected]
V případě dotazů nás kontaktuj na tel.: 543 522 167

Společnost Hortim-International, s.r.o. je na trhu jedna z největších importérů ovoce a zeleniny, která působí na českém trhu od roku 1993 a řadí se mezi společnosti s velkým obchodním významem. Účel společnosti: Nabídnout spotřebiteli kvalitní ovoce a zeleninu v celé šíři a umožnit všem stravovat se rozmanitěji a pestřeji.

Poslední změna:2017-05-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 12753500734

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou