Finanční a mzdová účetní

Hospic Frýdek - Místek, p.o. (MPSV)

I. J. Pešiny 3640, 738 01 Frýdek-Místek, Okres Frýdek - Místek
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-03
Mzdové podmínky (brutto)
12340 - 18560 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní účetní mzdoví (33132)

Pracoviště a kontakty

Firma:Hospic Frýdek - Místek, p.o., IČ 72046546
Pracoviště:I. J. Pešiny 3640, Frýdek, 738 01 Frýdek-Místek 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-02-03
Mzdové rozpětí:od 12340 do 18560 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:A11
Zástup za mateřskou dovolenou.
Požadované kvalifikační předpoklady - min. středoškolské vzdělání, znalost mzdového účetnictví a finančního účetnictví. Znalost účtování příspěvkové organizace a programy VEMA a Fénix výhodou.
Osobní předpoklady - přesnost, samostatnost, zodpovědný přístup k práci.
Požadované doklady - strukturovaný životopis, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, výpis z rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (nutno doložit po osobním pohovoru).
Platová třída: 8. platový stupeň podle délky uznané praxe v souladu s nařízením vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů.
Žádosti s požadovanými materiály můžete předat do 28. 2. 2017 osobně v recepci Hospice nebo zaslat na adresu Hospic Frýdek-Místek, p.o., I. J. Pešiny 3640, Frýdek-Místek 738 01 nebo na e-mailovou adresu [email protected] a do předmětu prosím uveďte "účetní".

Poslední změna:2017-02-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Frýdek-Místek

číslo volného místa: 12109260781

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Ekonomika - podvojné účetnictví, znalost účtování přísp.org.