Číšníci / servírky

Hotel AMBRA s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Solné 1055, 763 26 Luhačovice, Okres Zlín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
14000 - 16000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Číšníci a servírky (51310)

Pracoviště a kontakty

Firma:Hotel AMBRA s.r.o., IČ 29139627
Pracoviště:Hotel Ambra s.r.o. - Luhačovice, Solné 1055, 763 26 Luhačovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 14000 do 16000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Turnusové směny - 6:30-22:00 (celý den / ranní / odpolední)
Náplň práce: obsluha hostů v restauraci hotelu, snídaně, obědy, večeře, včetně souvisejících činností obvyklých restauračních zařízeních, spolupráce s vedením restaurace a kuchyně, obsluha hotovostní a bezhotovostní pokladny, obsluha při slavnostních a mimořádných příležitostech
Požadavky: komunikativní osoba, příjemné, vstřícné vystupování a jednání s hosty, empatie, barmanský, someliérský kurz a další vzdělání s oboru výhodou, znalost pravidel a manipulace s pokladní hotovostí, poctivost při nakládání se svěřenými prostředky, znalost nejméně 1 cizího jazyka - angličtina, němčina (ruština)
Možnost ubytování v blízkosti pracoviště, stravování v místě za zvýhodněnou cenu (30 Kč), nekuřácké prostředí, přátelský kolektiv, možnost platového růstu (osobní ohodnocení za znalost jazyka, odborné vzdělání)

Poslední změna:2017-01-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Zlín

číslo volného místa: 12041370772

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou